«

»

Січ
22

рЕволюція «ГаРмИдЕра»

original-img390121 січня ми — народний аматорський театр-студія «ГаРмИдЕр» Луцького районного будинку культури — зробили офіційну заяву про те, що вважаємо звільнення керівника театру та «виселення» колективу із приміщення Луцького районного будинку культури політичними рішеннями. Підставою стало закінчення документальної вистави «АУ! Сказане мільйонам», продиктоване кривавими подіями 30 листопада —  www.garmyder.org/pershohrudneve-au

Ми висловлюємо сподівання, що це було чиїмось поспішним рішенням, яке буде скасовано головою Волинської облдержадміністрації Борисом Клімчуком. Свої підписи під зверненням до Бориса Клімчука та міністра культури Леоніда Новохатька уже поставили відомі співаки, письменники, журналісти, громадські діячі.

А поки що — думки з приводу висловлені на прес-конференції керівником театру Русланою Порицькою.
Позиція актора театру Юрія Моклиці.


Прийшов нас підтримати відомий співак та громадський діяч, лідер гурту «Тартак» Сашко Положинський.

Слідом за ним свої слова підтримки висловили голова волинської організації Національної спілки письменників України Олег Потурай та письменник Олександр Клименко.


Дякуємо за підтримку журналістам, митцям та громадським діячам!

 • «ГаРмИдЕр» розганяють

Єднаймося і не здаваймося!
.

1 коментар

 1. Alex коментує:

  Хочу всім сказати, що дану справу не можна залишати в такому стані. я дійсно, не був на виставах цього театрального колективу, але скажу Вам всім, в мене донька студентка і вона ходить на вистави цього колективу. Вона і її друзі в захваті від їх вистав. На рахунок грошів які ніби то заробляє колектив...10-20 грн. за вхід це не є великі гроші, сам давав дочці на те щоб сходила на виставу. Ну, але це все емоції...до діла!

  1. Запросити офіційну відповідь управління культури району.

  2. Оформити офіційну скаргу в управління культури району, області(з копією в міністерство культури)

  3.Подати заяву в прокуратуру області,зібравшии підписи учасників колективу, та громадян.

  4. При відмові, подати заяву в міськвиконком та зареєструвати колектив в міській раді(будуть вимушені надати приміщення, при цьому візьміть витяг з управління культури про кількість театральних колективів області ;-), заручіться підтримкою депутатів міськради)

  Ну, ніби все! Удачі Вам! Та і НАМ всім! ;-)

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.