«

»

Лис
14

«Сенат шаленців». Прем’єра від «ГаРмИдЕра»

Театр-студія «ГаРмИдЕр» Луцького районного будинку культури та Генеральне консульство Республіки Польща у місті Луцьку запрошують на прем’єру філософської драми Януша Корчака «Сенат шаленців».

Вистава відбудеться 23 листопада о 19:00 і 2 грудня о 18:00 у Луцькому районному будинку культури, що за адресою: вул. Ковельська, 56.

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Senat-web

2012 рік у Польщі оголошено Роком Януша Корчака — лікаря, педагога-новатора, захисника прав дитини та письменника. У пам’яті нащадків він живе перш за все як людина, яка відмовилася покинути своїх вихованців єврейського Будинку сиріт, приречених на трагічну загибель у таборі масового знищення в Треблинці. Його вмовляли залишити дітей і врятуватися самому, але Януш Корчак пройшов із сиротами увесь шлях.

Щодо Корчака-письменника, то він перш за все відомий як автор, що писав для дітей і про дітей. Театр «ГаРмИдЕр» відкрив для себе іншого Корчака за посередництвом його ранньої драми «Сенат шаленців». Герої драми — пацієнти божевільні, які втекли від реального світу. Вони безпосередні, безкомпромісні та важко контрольовані. Немов діти, вони граються у пісочниці, будуючи кожен власну модель світу, під ненав’язливим наставництвом мудрого Лікаря. Їх роз’єднують страхи, що призвели до втечі від реальності, а об’єднує молитва Сумного Брата та часточки Бога у кожного в душі.

Режисер-постановник: Руслана Порицька
Музика: гурт «САТ» і Арво Пярт

Постановку здійснено за фінансової підтримки Генерального Консульства Республіки Польща у місті Луцьку

Прохання представників ЗМІ акредитуватися, аби ми забронювали вам місця.

Тел. моб.: +38-097-671-78-95, +38-099-740-02-76 (Руслана Порицька)
Електронна пошта: garmyder@gmail.com
.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.