«

»

Січ
31

«ГаРмИдЕр» запрошує на «Сенат шаленців»

10 лютого о 19:00 гратимемо для вас свіжу виставу, прем'єрні покази якої наприкінці минулого року, не змогли вмістити всіх бажаючих.
Фото з прем’єрного показу 27 листопада — garmyder.org/senat-shalenciv-foto

Сенат-2013

Вхід: 20 грн.
Квитки можна придбати за адресою:
вул. Лесі Українки, «Книжковий пасаж», крамниця «Кіт Горошко».
Графік роботи: пн-пт — 10:00-19:00, сб-нд — 11:00-16:00
А в день показу вистави — за адресою театру з 17:00
Вистава відбудеться  у Луцькому районному будинку культури, що за адресою:
вул. Ковельська, 56.

Постановку здійснено за фінансової підтримки Генерального Консульства Республіки Польща у місті Луцьку, адже 2012 рік оголошено Роком Януша Корчака — лікаря, педагога-новатора, захисника прав дитини та письменника. У пам’яті нащадків він живе перш за все як людина, яка відмовилася покинути своїх вихованців єврейського Будинку сиріт, приречених на трагічну загибель у таборі масового знищення в Треблинці. Його вмовляли залишити дітей і врятуватися самому, але Януш Корчак пройшов із сиротами увесь шлях.

Щодо Корчака-письменника, то він перш за все відомий як автор, що писав для дітей і про дітей. Театр «ГаРмИдЕр» відкрив для себе іншого Корчака за посередництвом його ранньої драми «Сенат шаленців». Герої драми — пацієнти божевільні, які втекли від реального світу. Вони безпосередні, безкомпромісні та важко контрольовані. Немов діти, вони граються у пісочниці, будуючи кожен власну модель світу, під ненав’язливим наставництвом мудрого Лікаря. Їх роз’єднують страхи, що призвели до втечі від реальності, а об’єднує молитва Сумного Брата та часточки Бога у кожного в душі.

Режисер-постановник: Руслана Порицька
Музика: гурт «САТ» і Арво Пярт
.


Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.