«

»

Чер
05

10 червня запрошуємо на грандіозне середньовічне дійство

header_benket

Театр «ГаРмИдЕр» має честь долучитися до заходу Управління туризму та промоції міста Луцької міської ради — фестивалю середньовічного духу «Князівський бенкет».

О 17-й годині Театральний майдан міста заповнять актори облмуздрамтеатру і театру «ГаРмИдЕр» у середньовічних образах, лицарі Луцька та Львова, музики й танцівники, і дуже красиві артисти кінного театру «Каретний двір».

Яскраву врочисту ходу до площі перед Луцьким замком очолить князь Вітовт (образ втілить відомий ведучий Андрій Зубенко). А там розпочнеться справжня середньовічна круговерть! Злине пісня во славу Вітовту від чоловічої вокальної групи хору «Оранта», відбудеться символічне повернення його корони. Усіх присутніх почастують найбільшим у Луцьку медівником, рікою литимуться медові напої. Якщо ви прийдете у середньовічному костюмі, то можете виграти путівку на двох від туристичної агенції «Нові мандри»! Якщо ж будете активним учасником ігор, то виграєте, якщо не вечерю від «Рестпарку» чи «Срібних лелек», то, принаймні, кошик харчів до князівського столу, чи смаколиків від «Теремно-хліба»! А ресторан «Корона Вітовта» усіх пригостить старосвітською юшкою «Княжою».

На ристалищі зблискуватимуть мечі лицарів «Княжої забави», «Айна Бери» та «Чорної Галичі». Кружлятимуть у танці дівчата із «Княжої забави» та «Wonder girls». Атмосферу середньовіччя творитиме ансамбль старовинної музики «Kings & Beggars». Міщанка Оксиня закликатиме до свого історичного намету, щоб повісти незнані історії Лучеська.

«ГаРмИдЕр» запросить дітей у колоритний театр ляльок, дивуватиме середньовічним фарсом, розказуватиме містичні історії та розважатиме давніми іграми та забавами.

А скільки цікавого підготували майстри із «Рукотворів»! Вони будуть разом із вами: гончарити, ткати, валяти, плести з трави і соломи… І це ще не все! Ковальство, каліграфія, приміряння середньовічних костюмів і знімкування в них, гра на музичних інструментах, їзда на конях — вибирайте, що вам більше до душі! А поміж забавами, звісно, матимете нагоду скуштувати страв давніх, за рецептами князівських часів! А завершиться «Князівський бенкет» вогняним дійством після 22-ї години.

І так-так — вхід вільний! Це ж свято для всіх містян і гостей Луцька — відкриваємо літній туристичний сезон!

afisha_benket

 

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.