«

»

Вер
09

НОВИЙ СЕЗОН стартує відкритою вечіркою «ПРОТИ ВІТРУ»!

У свою 17-у осінь колектив театру «ГаРмИдЕр» входить із новим візуальним стилем та презентацією мистецького фотопроєкту «ПРОТИ ВІТРУ».

Запрошуємо вас побачити це першими та відсвяткувати старт нового, 17-го, театрального сезону разом із гармидерівцями на відкритій вечірці, де будуть сюрпризи, поезія та музика від Євгена Манна Evgeniy Mann, Ігор Михалевич, Ніни Ігнатової Nina Ignatova.

Чекаємо у п’ятницю, 11 вересня, о 19:00 у ГаРмИдЕр ангар-stage.

2020 року «ГаРмИдЕр» перейшов у наступний етап свого розвитку, ставши незалежним театром і оселившись у власному мистецькому просторі «Гармидер ангар-stage». Із цієї нагоди співорганізатор та актор театру Павло Порицький у співтворчості зі шрифтовим дизайнером Кирилом Ткачовим оновили логотип та айдентику театру.Однак поруч із новими можливостями колектив отримав і нові випробовування. Ні для кого не секрет, що в час пандемії театри виявилися одними з найбільш вразливих. Однак, ми впевнені, що справжнє мистецтво запрограмоване на безперервний рух, і замість «перечекаймо складні часи», ми кажемо собі — «знайдімо можливість творити і ділитися цим із нашим глядачем».

Ми відчуваємо, що цей театральний сезон буде особливим і непростим, але ми налаштовані йти до вас, наші глядачі. Для того, щоб поділитися з вами своїм станом, ми створили концептуальний фотопроєкт «ПРОТИ ВІТРУ». Його автори: координатор та дизайнер проєкту Павло Порицький та фотохудожниця Марія Марченкова, покажуть вам портрети гармидерівців, сповнені вітру, характерів, харизми і... рішучості.

Ми вирушаємо назустріч новому. Ви з нами?

Вітається вільний стиль одягу в чорно-білих тонах!
PS Не забуваймо про дотримання карантинних

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.