«

»

Сер
28

Театр на будівництві: постдокументальна драма

vishak-heder-2017

«Театр Сучасного Діалогу» із Полтави — це не лише акторство, п’єси, репетиції та покази — це простір для саморозвитку і самовираження, це громадянська позиція і спосіб мислення, це бажання бачити і чути, відчути більше. Крім театральної діяльності учасники та учасниці театру регулярно беруть участь в культурно-соціальних заходах, проектах, проходять і проводять тренінги: з громадянської компетенції, блогерства, розвитку критичного мислення, організовують мистецькі акції у Полтаві.

Один із проектів наших гостей — «Театр Сучасного Діалогу» — мистецький засіб попередження злочинів на ґрунті упередженості» за підтримки ОБСЄ. Довгий час користувалися робочою назвою «любов». Підготовка тривала півроку. Крім акторської майстерності вивчали механізми дискримінації, демонізації, боротьби зі стереотипами. А до тренінгів та майстер-класів додався тиждень роботи у літньому театральному таборі, віддалено від цивілізації, з повним зануренням у тему. Так з’явилася вистава «теорія великого фільтра», яку «Театр Сучасного Діалогу» везе до Луцька на «Мандрівний вішак». Режисерка – Роза Саркісян. Драматургиня — Ірина Гарець.

Більше 80 інтерв’ю, маса написаних учасниками Театру монологів, статистичні дослідження, медіа-матеріали, провокації! З усього цього і склалася вистава.

І нам дуже треба про це поговорити. Отож, зустрінемося 17 вересня у недобудованому приміщенні навпроти Луцької міської ради і займемося добудовою себе під час перегляду.


Вхід вільний

Організатори фестивалю:

  • Театр-студія «ГаРмИдЕр» Луцького районного будинку культури
  • Департамент культури Луцької міської ради

Партнери:

Цього року ми потребуємо підтримки людей, які не хочуть, щоб Луцьк був театральною провінцією. Ви можете переказати будь-яку суму на картку 4149 4978 7169 8967 (ПриватБанк, отримувач – Бречко Оксана) і також стати спонсором фестивалю «Мандрівний вішак-2017».

 

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.