«

»

Вер
12

Театр з Ірану на фестивалі «Мандрівний вішак»

vishak-heder-2017

Взявся здолати чималу відстань та немало перешкод, аби прибути на фестиваль «Мандрівний вішак» до Луцька, театр ляльок «Mika Art Group» з Тебриза (Іран). Цей театр – учасник багатьох міжнародних фестивалів у Сербії, Хорватії, Туреччині, Азербайджані, Росії та Ірані. Режисер Алі Берноун є головою Міжнародної Спілки діячів театру ляльок у Тебризі. Ця організація об'єднує лялькарів усього світу і є найстарішою та найбільшою театральною організацією у світі. Колектив театру – це група молодих людей, які творять фантастичні лялькові вистави для дітей.

До Луцька іранці привезуть пригодницьку музичну історію «Везвезі та Гермезі». Ця вистава для дітей має повчальний сюжет. Вона вчить їх культури співжиття, розуміння та доброти.

«Це історія про дружбу двох маленьких бджілок, на заваді якої стали ворожнеча між роями. Але бажання друзів бути разом, їхні сміливість і наполегливість, а також весела музика, допомагають здолати усі перешкоди.»

Отож запрошуємо знайомитися з гостями з Ірану!

Приходьте з дітками 16 вересня о 12:00 у Beach club «Ротонда» (Центральний парк).

Буде емоційно та яскраво!


Вхід вільний

Програма фестивалю: garmyder.org/programa-2017

Організатори фестивалю:

  • Театр-студія «ГаРмИдЕр» Луцького районного будинку культури
  • Департамент культури Луцької міської ради

За підтримки Департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради

Партнери:

Цього року ми потребуємо підтримки людей, які не хочуть, щоб Луцьк був театральною провінцією. Ви можете переказати будь-яку суму на картку 4149 4978 7169 8967 (ПриватБанк, отримувач – Бречко Оксана) і також стати спонсором фестивалю «Мандрівний вішак-2017».

 

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.