«

»

Чер
16

Театральна студія гармидерівців «ДогориДриґом» покаже перші результати

dity
Цей рік ознаменувався новим витком розвитку «ГаРмИдЕра» — засновники театру створили дитячу театральну студію, яку очолила Алла Доманська. П’ятий місяць учні від 4 до 15 років пізнають основи акторської майстерності та складові творення вистави. А в якості підсумку курсу кожна із шести груп 23-26 червня представить вистави у Луцькому районному будинкові культури. Діти покажуть казку Неди Нежданої «Зоряна мандрівка», бешкетну театральну історію «Шпигунські пристрасті» Валерія Герланця та казку «Куди сховалося сонечко» (за мотивами народної казки).

Показ повноцінних вистав із костюмуванням, створенням декорацій, музичним та світловим оформленням є неабияким випробовуванням для маленьких акторів. Випускники курсу, які впевнено пройдуть усі навчальні етапи, складуть основу, для маленького театру «ДогориДриґом», трупа якого сформується з вересня. І вже наступного року новостворений театр планує потішити глядачів своїми першими постановками. Тим часом на новий курс навчання у студії знову будуть запрошені діти.

А поки що поринути у захоплюючий світ театру можна на один чи два тижні під час літнього театрального табору, який розпочнеться 3 липня й триватиме до кінця місяця у театральній студії «ДогориДриґом».

Різноманіття у творчості та активний відпочинок саме те, що потрібно дітям улітку!

Tabir-02

Усі деталі за телефоном 097-863-29-89 (Алла Доманська)
Дізнавайтеся наші новини тут: www.facebook.com/DogoryDrygom


.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.