«

»

Бер
23

Театральний експеримент за п’єсою «Мати» (Луцьк-Харків)

Луцький театр «ГаРмИдЕр» та харківський театр «Арабески», спільно з п’ятіркою відібраних у Луцьку акторів, запрошують 28 березня о 18:00 на експериментальний проект — імпровізаційну виставу на основі п’єси С. І. Віткевича «Мати».

kasting-07

Втілення задуму стало можливим завдяки Генеральному Консульству Республіки Польща у місті Луцьк, яке фінансує приїзд до Луцька відомого співака й актора Михайла Барбари та режисера Світлани Олешко. Саме Місько зіграє головну роль Матері спільно з гармидерівсько-глядацьким акторським ансамблем. До показу дійство було лише схематично окреслене режисером Русланою Порицькою. Весь смак у тому, що народжуватиметься «щось» на очах у публіки, доповнюючись ще й «живим» шумово-музичним супроводом.

Текст Віткація (перекладений українською все тим же Михайлом Барбарою) сповнений дивацтв, відвертостей і філософії та має чимало паралелей із сучасністю. Тож навіть п’єса у чистому вигляді заслуговує вашої уваги. А те, як неординарно, а головне, — яким акторським складом, вона буде доноситися, — розвіює останні сумніви про те, чи варто цієї суботи завітати до «ГаРмИдЕра». А ще після дійства ми розраховуємо на спілкування без кордонів — сценічних та міжрегіональних.

Чекаємо вас за адресою: вул. Ковельська, 56
ВХІД ВІЛЬНИЙ, однак, кількість місць, як завжди, обмежена!
.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.