«

»

Жов
30

Театрали з Дрогобича
виступлять на «гармидерівській» сцені

Afisha-Alter3 листопада (субота) в «ГаРмИдЕра» гостює театр «АЛЬТЕР» із Дрогобича. О 18-й годині розпочнеться їхня вистава «N-kvartet / Orkestr iNspiraціЇ».

Вхід вільний!
(завдяки підтримці Генерального Консульства РП у м. Луцьку). Чекаємо всіх за адресою:
вул. Ковельська, 56 (Луцький районний будинок культури).

Вистава «N-kvartet / Orkestr iNspiraціЇ» — театральний проект, здійснений за принципом своєрідного міксування провідних театральних європейських технік ХХ століття, пройнятих Шульцівським містичним духом. Спектакль поєднує в собі творчий метод Тадеуша Кантора і його учня Кшиштофа Міклашевського, а також мистецький метод театральних партитур Боґуслава Шеффера. Це своєрідний «сеанс» розкриття особливої функції актора-манекена («Померлий клас») в «інструментальному театрі» («Квартет для чотирьох акторів»), поєднаний з рефлексуванням над природою театру і акторського перевтілення, над втіленням Шульцового слова в сценічному мистецтві.

Театр АЛЬТЕР творить у двох напрямках: так званому, класичному (співпраця Театру з професійними режисерами і акторами) та нетрадиційному, який полягає у пошуку нетрадиційних змісту, форми й засобів виразу на сцені чи на відкритому просторі. АЛЬТЕР намагається виразити світ, долаючи буденність, пізнати й відкрити свою іншість та неповторність кожної іншої людини. Особливим завданням АЛЬТЕРУ є пізнання Іншості Бруно Шульца, інтерпретація його постаті як Іншого. АЛЬТЕР – це єдиний театр в Україні, який працює над сценічними реалізаціями прози автора «Цинамонових крамниць». У репертуарі АЛЬТЕРУ спектаклі за мотивами прози Бруно Шульца «Demiurgos плюс», «Schulzland», «Листи від Бруно», «N клас», «Справа 82 100», «Щоденник мого зубного болю», «Прозора реальність», «Юзеф&Ко», «Зодіак Міста, або Історія однієї Весни», «Брук».

У доробку Театру АЛЬТЕР від початку його заснування (2003) є понад 40 театральних, мистецьких, музичних, культурознавчих та соціальних проектів. Театр був учасником багатьох міжнародних проектів та фестивалів.
.

3 коментарі

 1. Той, хто пішов би коментує:

  А точно місць всім вистачить? А то не надто хочеться іти, щоб потім так і не потрапити на виставу...

  1. «ГаРмИдЕр» коментує:

   Приходьте за 15 хвилин до початку, тоді точно потрапите

 2. LLT коментує:

  А де Шульц?

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.