«

»

Лис
03

Відеопоезія від «ГаРмИдЕра» — у фіналі конкурсу CYCLOP

long_cyclop_2015Театр «ГаРмИдЕр» взяв участь у V Конкурсі відеопоезії CYCLOP із проектом «Поетичний PLAYer». ГаРмИдЕрівська відеопоезія на вірш Ольги Перехрест «...поговори зі мною» потратила у десятку кращих.

Всього ж на конкурс було подано 78 робіт із 18 міст України. Фіналістів визначало журі — режисери й сценаристи Олег Фіалко, Володимир Тихий, Дмитро Сухолиткий-Собчук, генеральний директор Національного центру Олександра Довженка Іван Козленко, а також представники літератури — Оксана Забужко, Ірина Цілик, Катерина Бабкіна, Ірина Шувалова, Дмитро Лазуткін, а також переможець конкурсу-2014 — художниця Дарія Кузьмич.short_cyclop_2015

Пропонуємо ознайомитися з роботами фіналістів тут: https://www.youtube.com/playlist?list=PL_oMwmx-FQGrsXmo3B__oHGVRNlIHsZP7

Крім того, «ГаРмИдЕр» взяв участь у додатковому конкурсі CYCLOPа — проекті «До слова», знявши відео до вірша Оксани Забужко «Прощання між зірок». І теж потрапив у четвірку фіналістів, яку обрала сама пані Оксана для визначення переможця.


21-22 листопада керівник проекту та режисер відеопоезій Алла Доманська запрошена до Києва, де й відбудеться демонстрація робіт та оголошення переможців V Фестивалю відеопоезії CYCLOP.
.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.