«

»

Вер
18

Голова журі фестивалю «Мандрівний вішак»
привезе до Луцька унікальний подарунок

Із Петром Панчуком наш театр познайомився на фестивалі в Борисполі. То було дуже поспішне (через щільний графік фестивалю), але надзвичайно тепле спілкування. Петро Фадійович наш земляк, про якого ми, вочевидь, знаємо надто мало. Він усе життя пропрацював у Національному театрі імені І. Франка, має звання «заслужений». Однак, кажуть, що його як актора по-справжньому відкрив Андрій Жолдак. Останній запрошував Панчука фактично у всі свої постановки. Це, звичайно, й була найвища оцінка для актора, який через свій бунтарський характер роками «ходив у масовках»

Так ось — голова журі фестивалю «Мандрівний вішак» Петро Панчук постане у Луцьку ще й у ролі режисера та виконавця головної ролі в виставі «Батько». Це глибока психологічна драма за твором Августа Стріндберга. Її постановку від здійснив у порівняно молодому Муніципальному театрі Бориспільської міської ради.

boryspil
28 вересня о 22-й годині гості з Борисполя завершать другий фестивальний день на сцені театру «ГаРмИдЕр» (Луцький районний будинок культури, вулиця Ковельська, 56).

І вони з нетерпінням чекають на зустріч із вами!

Партнери фестивалю:
Організатори фестивалю:
  • Луцька міська рада
  • Управління культури Луцької міської ради
  • Народний аматорський театр-студія «Гармидер» Луцького РБК
  • ГО «Асоціація розвитку туризму Волині»
За підтримки благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці — Новий Луцьк»

logo-fond
.
.
.
.
.
.
.


Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.