«

»

Чер
02

НЕОФІЦІЙНО-ОФІЦІЙНА ЗАЯВА: «ГаРмИдЕр» віднині незалежний театр

Усе в житті є етапним. Наш театр перші 5 років був студентським, згодом — «народним аматорським» і після 15-и років колектив вирішив, що знову настав час змін. Ми переїжджаємо у «Гармидер ангар-stage» і будемо діяти як незалежний театр від імені громадської організації «Творче об'єднання „Гармидер“».

Наш театр так само відкритий до співпраці з громадою, міською владою, міжнародними партнерами, і просто з талановитими, шаленими та небайдужими людьми, в рамках проєктів, що відповідають нашим цінностям?

Ми щиро вдячні за можливість працювати більше 10-и років у приміщенні КМЦ «Красне» (раніше — Луцький РБК), дякуємо за те, що з розумінням ставилися до того, як усі закутки маленького приміщення з року в рік вщерть забивалися нашими декораціями та костюмами, дякуємо за спільні проєкти і сподіваємося на подальшу співтворчість.

Ми знаємо, що робимо цей крок у дуже непевний час, що тепер ми будемо змушені самостійно сплачувати оренду й що разом із статусом «народний колектив» керівник цього колективу втрачає заробітну платню. Але ми звикли бути чесними і вірити своєму серцю.

Ми віримо у ГАS — проєкт, який ми запустили в 2019-у, віримо у вашу підтримку, наші дорогі глядачі, віримо в наш колектив — у людей, які творять щось більше, ніж театр! Ми готуємося до зустрічі з вами у «Гармидер ангар stage» та в інших несподіваних місцях ?

Ну що ж, побажайте нам щось, порадьте, запропонуйте — для нас це важливо, дуже-дуже!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.