«

»

Вер
08

«Мандрівний вішак» знову у Луцьку!

15Фестиваль театрів за межами театру «Мандрівний вішак» буде вдруге проведено в місті Луцьку. Цього року ми (театр «ГаРмИдЕр» Луцького районного будинку культури та Управління культури Луцької міської ради) вирішили «мандрішачити» в українському вимірі.

3-4 жовтня до Луцька з’їдуться достойні творці українського театру, яких не варто розділяти на аматорів і професійних артистів. Їх усіх об’єднує гостре відчуття нашого часу та прагнення до пошуку. Згідно концепції «театр за межами театру» колективи виступатимуть у непристосованих для показу спектаклів місцях.

04

Цього разу театри не будуть боротися за Гран-прі. Найвищою нагородою для них буде теплий прийом глядацької аудиторії та оцінка Суб’єктивних Суддів. Хто ці загадкові Суб’єктивні Судді? Одним із них можете стати і Ви чи Ваша спілка, фірма, організація тощо! І для цього Вам не потрібно бути експертом у сфері театру.

Ви повинні:
1. Мати бажання підтримати сучасний театр;
2. Зголоситися до 25 вересня, заповнивши форму — https://db.tt/k6kAI9ad
3. Підготувати винагороду (подарунок) для одного з театрів та узгодити її з оргкомітетом;
4. Переглянути усі 5 вистав гостей фестивалю (3-4 жовтня, орієнтовно з 13:00 до 21:00 з перервами);
5. На закритті фестивалю оголосити свого фаворита і вручити свою заздалегідь підготовлену винагороду (подарунок).

Cуб’єктивні Судді будуть почесними гостями фестивалю, представлятимуться публіці перед початком кожної вистави. Кількість Суб’єктивних суддів є обмеженою. Оргкомітет залишає за собою право без пояснення відмовити заявникові у наданні статусу Суб’єктивного Судді.


08
09
22

 

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.