«

»

Лип
25

Зробімо «Мандрівний вішак-2016» разом!

0232 вистави запропонували театри з України, Румунії, Грузії, Ізраїлю, Чехії, Литви, Єгипту, Білорусі, Польщі для показу вам, наші улюблені луцькі театрали. Ми прискіпливо переглянули їх, аби обрати 8 достойних спектаклів, щоб показати вам сучасний театр, який не боїться експериментів і виклику «вийти за межі театру».

У результаті маємо вибухову вісімку: від «Гамлета» із Варшави до сучасної драми Ганни Яблонської у виконанні харків’ян, від пластичних експериментів єгиптян до трагікомічного гротеску грузинів. Про всіх учасників та місця для їх гри ми розповімо згодом, а поки маємо звернення до вас, наші глядачі.

Фестиваль театрів за межами театру «Мандрівний вішак» 30 вересня – 2 жовтня цього року відбудеться втретє. Цей проект реалізовується «ГаРмИдЕром» винятково на волонтерських засадах спільно з Управлінням культури Луцької міської ради, яке надає фінансову та організаційну підтримку. Коштів виділених міською радою лише частково вистачає на покриття усіх витрат необхідних для проведення «Мандрівного вішака», — а це технічне забезпечення майданчиків для показів, поселення і харчування учасників, інші організаційні витрати.

Квитків на вистави ми продавати не можемо, адже хочемо, щоб більше глядачів мали змогу побачити усі вистави феситалю, а ще вільний вхід є умовою фінансування міською радою. Думаючи про те, до кого нам звернутися за спонсорською підтримкою, ми задали собі просте запитання – для кого ми це робимо? Для тих – кому цікаво пізнавати сучасний театр, для тих, хто приходить на ці вистави. Тому вирішили просити вас, наші глядачі, долучитися до творення «Мандрівного вішака».

Отож, якщо ви бували на виставах «Мандрівного вішака» і хочете віддячити за це, якщо ми вас заінтригували і вам цікаво побачити незвичні спектаклі в незвичних умовах – перекажіть будь-яку суму на картку 4149 4978 7169 8967 (ПриватБанк, отримувач – Бречко Оксана).

Станьте спонсором фестивалю «Мандрівний вішак-2016»! Уявіть лише, як здорово звучить: «Фестиваль профінансували міська рада та громада, а організували на волонтерських засадах місцеві театрали».

Про усі надходження та витрати ми детально прозвітуємо.
.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.