«

»

Сер
19

На «Академію сміху» вирушаємо до «Едельвіки»

vishak-heder-2017

У Рівному створили унікальний для західного регіону експериментальний майданчик сучасного театрального мистецтва — Лабораторію сучасної драматургії та режисури. Керівники трьох рівненських театрів Юрій Паскар, Євген Васильєв та Олексій Титаренко об’єднали свій досвід і знання в одну спільну справу.

Метою та місією Лабораторії є розвиток і популяризація сучасної української і світової режисури та драматургії та відкриття нових імен в царині сучасного українського театрального мистецтва. Вистава «Академія сміху» японського драматурга Кокі Мітані — перший проект Лабораторії, який матимуть змогу оцінити глядачі «Мандрівного вішака».

«Новопризначеного Цензора постійно не влаштовує щось у комедії молодого драматурга, він знову і знову вимагає змінити дещо, інакше п’єса не отримає дозвіл на постановку. Все переписати потрібно за ніч — час не терпить, проте кожного дня у цензора виникають все нові і нові претензії до комедіографа. Нарешті, спільними зусиллями у них виходить неймовірно смішна комедія.»

Симбіоз потужного матеріалу та режисерсько-акторського складу обіцяє бути вибуховим Прийматиме виставу 16 вересня ПРАТ «Едельвіка», що на вул. Карбишева, 2.

Отож, готуйтеся отримати подвійне задоволення — від вистави та від стильних колекцій одягу «Едельвіки» в повсякденному та етно-стилі.


Вхід вільний

Організатори фестивалю:

  • Театр-студія «ГаРмИдЕр» Луцького районного будинку культури
  • Департамент культури Луцької міської ради

Партнери:

Цього року ми потребуємо підтримки людей, які не хочуть, щоб Луцьк був театральною провінцією. Ви можете переказати будь-яку суму на картку 4149 4978 7169 8967 (ПриватБанк, отримувач – Бречко Оксана) і також стати спонсором фестивалю «Мандрівний вішак-2017».

 

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.