Три знаки

жанр: театро-відео-поетично-музично-пластичне дійство
автор: Руслана Порицька
режисер: «ГаРмИдЕр»
прем’єра: 2 грудня 2008 року
тривалість: 1 год.

«Перший знак „Увага люди!“ — це осмислення та вираження ідей із соціальних плакатів, що були подані на конкурс „Увага люди!“.

Другий – „Увага любов!“ — найпростіша і найскладніша історія про любов, що розповідається пластикою, музикою, поезію, танцем.

Третій – „Увага Гармидер!“ — балаган із нотками одкровення. Персонажі з різних вистав і люди, які їх творять, розкривають суть театр-студії.»

 

Погляд зсередини

Як усі вистраждана, але й спонтанна вистава, що асоціюється із святкуванням 5-річчя театру. Три знаки – внутрішнє (почуття), зовнішнє (суспільство) і гармидер (той що «ГаРмИдЕр») завше в центрі творчого процесу нашого колективу. Банально до безтями. У цій виставі було задіяно дуже багато засобів, ризик спіткнутися був дуже великим – відеоряд, звуковий ряд, жива фортеп’янна музика, доволі складна гра зі світлом, ціла купа людей на сцені, які постійно перевтілюються… Але ми достойно вистояли... Ролик «5 років емоцій» (про «ГаРмИдЕр»), який створила Алла Доманська до цього часу багатьох із нас примушує плакати.

Частини цієї вистави щораз оживають у різних формах – самостійно чи доєднуючись іще до чогось. Отож, ми завжди в очікуванні нових метаморфоз, народжених із «Трьох знаків»!

Відголоски

«Відзначив своє 5-річчя театр-студія нашого університету «Гармидер». Відзначив виставою на три частини, поставивши три знаки оклику: увага, люди; увага, любов; увага, гармидер. Лейтмотивом дійства стало гасло про те, що найменша допомога краща за найбільше співчуття. У цікавій формі порушено питання екології — екології душі й екології навколишнього середовища. Студенти дуже тонко зафіксували злам у нашій свідомості й намагалися у таких начебто простих формах порушувати складні питання. Це не може не радувати.» Ірина Констанкевич, проректор Волинського національного університету»

Н. Малімон, «Найменша допомога краща за найбільше співчуття»
(06.12. 2008, «День»)

.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.