«

»

Лис
04

«АУ!» — ми їдемо на «Yellow-fest»

logo-Yellow-festТеатр «ГаРмИдЕр» пройшов конкурсний відбір на участь у ІІ-у театральному фестивалі «Yellow-fest» і 10 листопада виступить у Борисполі з документальною виставою «АУ! Сказане мільйонам». Нагадаємо, що на перший фестиваль «ГаРмИдЕр» возив речитативно-пластичне дійство «Містерія любові», яке принесло 1-е місце в номінації «Краща вистава» і відзнаку за «Кращу режисерську роботу».

Цього року свої вистави у конкурсній програмі також покажуть: муніципальний театр Бориспільської міської ради, театр «Мутабор» (м. Київ), театр «Райдо» (м. Київ), театр-студія «Лицедії» (м. Київ), театр «Резонанс» (м. Кіровоград), а також колективи з Білорусі: театр «Арт» (м. Полоцьк), театр «EYE» (м. Мінськ).
детальна програма — http://yellowfest.at.ua/index/programa_2012/0-7

„Наша конкурсна робота є настільки суперечливою, що кожного разу, показуючи її перед новою публікою, ми не знаємо чого очікувати. Тож від фестивалю в першу чергу будемо чекати нового досвіду від обіцяних майстер-класів і вражень від знайомств із театрами та гостями фестивалю, серед яких: народні артисти України Богдан Бенюк та Наталія Сумська, режисер Петро Ільченко.“

.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.