«

»

Чер
05

«ГаРмИдЕр» запрошує на польську та українську прем’єри першої в Луцьку вуличної вистави

 

Масштабна вулична вистава «#ЛУЦЬКО. Дух міста» театру «ГаРмИдЕр» — це захоплююче казково-містичне дійство для всієї родини, просякнуте духом історії. Через легенди, бувальщини та історичні факти у виставі твориться призабута атмосфера міста Луцька, що постало між рік і пам’ятає велич князівської доби. Дух Луцька виринає на межі реального і містичного, сакрального і ярмаркового, зворушливого і драматичного. І щораз по перипетіях місто сповнюється спокоєм, гостинністю та миролюбністю, поєднуючи культури, переплітаючи традиції та релігії .

І хоч дух Луцька було знівельовано в радянський період та автори спектаклю пробують оживити його та закликають знову наповнити місто неповторною атмосферою, що виринає з віків і доповнюється сучасними особливостями. І той Дух творці спектаклю, за влучною знахідкою поетеси Ольги Ольхової, називають #ЛУЦЬКО.

Спектакль, сценаристом і режисером-постановником якого є Руслана Порицька, оживляють пластичні рішення Юлії Варченко, художнє вирішення Павла Порицького, костюми Юлії Федосєєвої (створені спільно з учнями Луцького центру ПТО). Музика та звукове оформлення : «Eczema» (створено спеціально для свистави). Таким чином колектив презентує на 100 % авторський твір!

Засобами пластики Дух Луцька творять актори театру «ГаРмИдЕр»: Юлія Варченко, Оксана Бречко, Марія Доманська, Максим Кравчук, Павло Порицький.
Голос, речитативи, співи та живе озвучення: гармидерівці Алла Доманська, Наталка Шепель, Дмитро Безвербний та музикант Дмитро Березюк.

Виставу створено спільно з Управлінням міжнародного співробітництва та проектної діяльності Луцької міської ради www.facebook.com/international.cooperation.lutsk, в рамках проекту «Нове життя Старого міста: ревіталізація пам'яток історико-культурної спадщини Луцька та Любліна» спеціально для «Фестивалю легенд» у Любліні https://lublin.eu/turystyka/dzieje-sie/festiwal-legend.  Підтримка забезпечена в рамках програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014—2020.

Польська прем’єра відбудеться у Любліні 14 червня о 17:00, Plac Gedroycia
Українська прем’єра — у Луцьку, в дворику Волинського коледжу Національного університету харчових технологій, вул. Кафедральна, 6; 17 червня о 19:00.

Відбудуться покази за підтримки Департаменту туризму та промоції міста Луцької міської ради https://www.facebook.com/262696400590781
Вхід вільний!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.