«

»

Лис
07

Жахливий «ГаРмИдЕр» на фіналі Art Now Session FM

У суботу, 12 листопада, у Галереї мистецтв міста Луцька відбудеться фінальний етап Всеукраїнської мистецької акції Art Now Session FM (Future Mind) під гаслом «Ми бачили майбутнє». Мистецька акція збере навколо переможців усіх відбіркових турів проекту, а це кращі митці з Луцька, Житомира, Івано-Франківська, Києва та Кривого Рогу, а також учасників з інших міст.

Урочисте відкриття фіналу акції відбудеться о 16:00 у Галереї мистецтв у місті Луцьку. «ГаРмИдЕр» представить гостям  «живі картини музею жахів».

afisha_art-now

Визначати, хто ж з них найкраще виклав своє бачення майбутнього, буде компетентне журі. Це, зокрема, український художник-кераміст, член Національної спілки художників України Володимир Хижинський, член союзу фотохудожників України та міжнародної асоціації фотомистецтва Євген Боярчук, голова ВОНСХУ Володимир Марчук та голова журі, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки Волинського національного університету імені Лесі Українки Орест Хмельовський.

Організатори, якими є мистецька платформа «Квартира Файної Молоді», об’єднання творчих молодіжних організацій Луцька, обіцяють переможцям гарні призи, а також сюрпризи для усіх учасників фіналу. Вечірка для учасників та всіх охочих, а також нагородження переможців відбудуться у пивному клубі «Оболонь» разом із гуртом «Ювелір».

.

1 коментар

  1. алєхандро коментує:

    було дуже класно! кожна жива картина по-своєму вразила: унітаз за епатажність, вампір за відвертість і зухвалість, шароварщина за викривальність, дівчина за красу постаті, всі — за викривальний символізм. Особливо запам'яталася дівчина, обмотана шнурками від компа. Гарна! Шкода, не встиг побачити її обличчя. А як хоч її звати?)

    Дякую! Було цікаво на це дивитися.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.